1 ağustos 2019 perşembe kocaeli ahırdan tüyolu at yarışı sağlam banko

1 ağustos 2019 perşembe kocaeli ahırdan tüyolu at yarışı sağlam banko

1 ağustos 2019 perşembe kocaeli

 

 

1.AYAK: Henüz kapasitesini yansıtamaayan takip atımız YILDIZLI BÜLTEN için bugün kocaelide bunu başarabilir denildi. Eğer yansıtırs bombayı patlatır, sürpriz kuponlarınızda ilk ayak bu at ile banko deneyebilirsiniz.

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN , YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN üçlüsü bize bugün önerilen isimler.

 

3.AYAK: Çok sert rakipler yanında bile iddialı önerilen YILDIZLI BÜLTEN bugün nispetten çok uygun rakipler yanında ÇOK SAĞLAM BANKO olarak yazılabilir.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN bu kez ciddi rakibinin kilo almasını değerlendirip kazanmayı başaracaktır. BANKO yazılabilir

 

5.AYAK: Çok sürpriz takip atımız YILDIZLI BÜLTEN bugün çok etkili koşacak dikkat.  YILDIZLI BÜLTEN ahırlarında sıkı hazırlıklra var.

 

6.AYAK: Bugün ahır önerisi olarak gelen YILDIZLI BÜLTEN ile yakın zamanda abomba yapar denilen YILDIZLI BÜLTEN öncelikle yazaın. Daha önceden takibe aldığımız YILDIZLI BÜLTEN de ihmale gelmez.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.