1 Aralık 2018 Cumartesi İstanbul Altılı Yorumları özel bankolu sağlam garanti

1 Aralık 2018 Cumartesi İstanbul Altılı Yorumları özel bankolu sağlam garanti

1 Aralık 2018 Cumartesi İstanbul Altılı Yorumları özel bankolu sağlam garanti

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

1 Aralık 2018 Cumartesi İstanbul

 

1.AYAK:  *********’in giderek artan bir form durumu varmış ve yakın zamanda bu tip gruplarda bomba yapabilir dikkat. Bu kez 5 boydan az startta kalırsa yarış içi avantaları ile ********* kazanmayı başarabilir. Bursadaki tüyo ekibimiz ise ********* istanbula kazanmaya gidiyor diye iddialı konuştular.

 

2.AYAK:  Bu pistte de yarış kazanabilecek kalitedeki ********* öncelikle yazılmalı. Eğer stili rakibi olmasaydı banko önerecektik. ********* yarış içi şartlar lehine olduğundan çok şanslı. Zor yarış kazanan bir isim olsa da ********* iyi form tuttu ve süratli giden yarışı en iyi yerde takip edip yine sonuca gitmeye çalışacaktır. Ara sonrası yarış gören ********* ‘i de kuponlara sığdırmak lazım.

 

3.AYAK:  ********* rakiplerine kilo veriyor olmasına rağmen erken süratlenmesi beklenen yarışta tuta tuta bile kazanırsa şaşırmamalıyız. Yarış süratli geçsin ya da geçmesin iyi yer tutarsa ve doğru hamle yaparsa ********* kazanma yakın olur. ********* pek kaale alınmaz ve önde rahat bırakılırsa ceza kesebilir , kuponlarda bulundurmakta fayda var. ********* ise ne yapacağı meçhul kapalı kutu konumunda sürpriz isim.

 

4.AYAK:  ********* ahırlar bölgesinde banko tutuluyor. Yarış gören ve uzun sentetik için takibe aldığımız ********* bomba köşesinden yazabiliriz.

 

5.AYAK:  Takip listesinden ********* yine öncelikle yazalım, çok formda ama yarış içi şartlardan dolayı önde rahat kalamadığından başarılı olamıyor, takısal ufak bir problemi de var ve bunlar giderildiğinde muhtemelen 30 ganyan ile koşu kazanacaktır. Mutlaka kuponlarınıza yazın.  *********, ********* ve ********* güç ve form olarak öne çıksalar da kazanma karakterlerinden dolayı pek te güven vermiyorlar. Yani bizce bu koşu ya ********* önde boş kalır kazanır, ya da kazanma özürlü atlar yine geçilecek başka bir rakip bulur ve koşuda sürpriz çıkar.

 

6.AYAK:  Ahırdan bu koşu için ********* geldi. Muhteşem koşacak dikkat.  ********* için beklentiler yüksek.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.