1 aralık 2019 İzmir at yarışı günün sürprizleri ve Sağlam Banko

1 aralık 2019 İzmir at yarışı günün sürprizleri ve Sağlam Banko

1 aralık 2019 İzmir at yarışı günün sürprizleri

 

*1.AYAK:* *********** ve *********** ahır önerisi olarak geldi.

 

*2.AYAK:* İddialı hazırlandığında genelde başarılı olan *********** yanına takip atımız *********** yazarsak yeterli olabilir.

 

*3.AYAK:* Çok sürpriz konumda önerdiğimiz *********** son yarışında formunu kanıtladı, o gün bombayı patlatamadı belki ama tüyonun değerli olduğunu kanıtladı. Başarısız sezon geçiren atların bir anda çıkış yapacağı yarışı bulmak kolay değildir. Bugün de ihmal etmeyelim. Kaznanma karakteri düşük olsa da bir grubun çok güvendiği *********** ihmal edilmemeli. *********** takipte olsun yarış içi problemi giderildiğinde bomba yapabilir.

 

*4.AYAK:* Bu mesafede şartlar lehineyken çok koşam *********** ile kaliteli  *********** arasından bir birinci çıkacaktır.

 

*5.AYAK:* Ahırlar bölgesinde çok tutulan *********** bu gruba kaybetmemeli. SAĞLAM BANKO

 

*6.AYAK:* İyi hazırlandığı söylenen *********** ile yarış içi şartları lehine bulacak olan *********** kuponlarınızda olsun.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.