1 aralık 2019 pazar Adana altılı ganyan bomba BANKO

1 aralık 2019 pazar Adana altılı ganyan bomba BANKO

1 aralık 2019 pazar Adana altılı ganyan bomba BANKOLAR

 

*1.AYAK:* Boş kilolarda çok koşan ***********, formda  *********** ve bu kez hata yapmaz denilen *********** bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

*2.AYAK:* *********** ve *********** ikilisi ahırlar bölgesinde çok konuşuluyor, taktiksel olarak hata yapmazlarsa çok şanslılar.

 

*3.AYAK:* Yakında kazanır diye not ettiğimiz *********** için tüm şartlar lehine. Bugün bombayı patlatmasını bekleyebiliriz. SÜRPRİZ BANKO

 

*4.AYAK:* *********** ilk yarışında göze batan bir isim. Bu grupta kolay kazanması bile beklenebilir. Sağlamcılar ve farklı kurgu yapanlar kazanma karakterleri zayıf olan ama güçlü isimler ***********  ve *********** kuponlarına ekleyebilirler.

 

*5.AYAK:* Adana da yakında kazanır denilen *********** için uygun rakipler. Bunu değerlendirip kazanacaktır. BANKO

 

*6.AYAK:* Form tuttuktan sonra çok değişen *********** yine başarılı olacağı şartlarda yarışacak. Binici tercihli *********** ihmale gelmez.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.