1 ekim 2018 pazartesi bursa At Yarışı Tahminleri

1 ekim 2018 pazartesi bursa At Yarışı Tahminleri

1 ekim 2018 pazartesi bursa At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

1 ekim 2018 pazartesi bursa

1.AYAK: İzmir de kazanıp gelen ***** o koşusunda sürekli ivmelenen gücü ile aslında ne kadar kapasiteli bir isim olduğunu gösterdi. Bu koşusunu tekrarlarsa bu grubu da geçebilir. ***** ‘ye dikkat şu sıralar çok iyi durumda.  ***** güçlü kontejanından yazılırken ***** ise kazandığı koşuda hafife alınmış. Yine kazanırsa şaşırmamalı.***** ise sadece önde boş kalırsa bitirme ihtimali olur.

2.AYAK: Ahır önerisi ***** bugün harika koşacak dediler, favorimiz. ***** ve ***** dışında bir rakibi gözükmüyor.

3.AYAK: *****  ve ***** arasında bir yarış olur görüşünde ahır bölgesi. Mutlaka ayırmayın zira*****  afg oranlarında geri kalmış ama kalite olarak rakibinden aşağı kalır yanı yoktur. ***** start sorunu halledilmiş, ***** ise potansiyelli bir isim olduğundan bahsedildi.

4.AYAK:  ***** ankaradan iddialı gelmiş. *****  ise ekürilerin gizli silahı, mutlaka değerlendirelim.

5.AYAK:*****  bu ve sonraki koşularında takibe alınmalı zira düzelmiş ve yakında bomba yaparak adını duyurabilir. İzmirde form tutan*****  bursada beklenenin üstünde sonuçlar alabilir dikkat. Tekrar sevdiği bursa pistine dönen ***** formundan hiçbirşey kaybetmediğinden değerlendirmeliyiz.***** önceliğinde diğer rakiplerini bütçeniz doğrultusunda ekleyebilirsiniz.

6.AYAK: ***** muhtemel şartlarda kazanması gereken uygun grubu bulmuş durumda. Sağlamcılar ***** yazabilirler.


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.