1 eylül 2019 pazar istanbul at yarışı ahırdan tüyolu yorumlar

1 eylül 2019 pazar istanbul at yarışı ahırdan tüyolu yorumlar

1 eylül 2019 pazar istanbul at yarışı ahırdan tüyolu yorumlar

 

 

1.AYAK: İyi hazırlanan YILDIZLI BÜLTEN ahır önerisi YILDIZLI BÜLTEN takip atımız YILDIZLI BÜLTEN ve çok formda YILDIZLI BÜLTEN önereceğimiz isimlerdir.

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN için hiç geçilmez yorumları geldi. SAĞLAM BANKO olarak yazabiliriz.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN için inanılmaz arttırma kabiliyeti var demiştik. Bugün de kalitesi ile adını duyuracaktır fakat onun kadar kaliteli olduğunu ispatlayan YILDIZLI BÜLTEN bu koşusunda kapasitesini belli edecektir. Ayırımsız yazılmalı bu isimler.

 

4.AYAK: Gaziden sonra ilk yarışına iddialı gelen YILDIZLI BÜLTEN için kazanır diyorlar, zaten dinçlik yarışını da iyi yapıyor. Eksik koşarsa öndeki atı yakın takip edecek olan YILDIZLI BÜLTEN tan bir sürpriz gelebilir.

 

5.AYAK: Deliksiz kapatılması gereken bir koşudur. Zira hemen hemen tüm isimlerin takip listemize yakın zamanda girip kazanarak çıktığını görüyoruz.

 

6.AYAK: Ahır önerisi YILDIZLI BÜLTEN lehine şartlarda öncelikle yazılmalı. Bu kilolarda eksik koşmaz denilen YILDIZLI BÜLTEN  ve YILDIZLI BÜLTEN ihmale gelmez.

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.