1 eylül 2020 Ankara at yarışı günün bomba atları

1 eylül 2020 Ankara at yarışı günün bomba atları

1.ayak: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

2.ayak: Son yarışında sürpriz beklediğimiz AT İSMİ GİZLİ yarış içi sorunu giderildiği zaman bombayı patlatacaktır. Bugün iyi koşması beklenen isimler AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olmalı.

3.ayak: AT İSMİ GİZLİ dirençli güçlü bir isim. Bugün kendisini zorlayacak bir rakibi çıkmazsa bu gruba rahatlıkla direnip kazanmasını bilir. BANKO

4.ayak: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

5.ayak: Takip atımız olan ve yakın zamanda sürpriz beklediğimiz AT İSMİ GİZLİ bugün aradığı şartları yakalamış durumda. Hatta banko bile yazabilirdik fakat bu aralar çıkış beklediğimiz AT İSMİ GİZLİ da ihmale gelmeyecek durumda olduğundan kuponlara eklemekte fayda var.

6.ayak: İlgililerini bugüne kadar üzen AT İSMİ GİZLİ mükemmel hazırlıklarını yarışa taşırsa artık kazanır diyorlar. Start sorunu halledildiğinde çok işler yapacak olan AT İSMİ GİZLİ sürpriz kontejanından yazılabilir.

ALTILI ŞABONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: ****
3.AYAK: **
4.AYAK: *
5.AYAK: *
6.AYAK: **

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.