1 eylül pazar Adana Altılı Ganyan Yorumları

1 eylül pazar Adana Altılı Ganyan Yorumları

1 eylül pazar Adana Altılı Ganyan Yorumları

 

1.AYAK: Sadece YILDIZLI BÜLTEN için bu kez çok daha farklı koşacak duyumu aldık. İlk yarışında da ekibi iddialıydı.

 

2.AYAK: Sürpriz konumdaki YILDIZLI BÜLTEN‘e dikkat bugün çok etkili olması bekleniyor. Yarışın yavaş geçtiği son koşusunda haliyle başarısız olan YILDIZLI BÜLTEN için bu kez şartların lehine gelişeceğini düşünüyoruz.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN kalitesinden bahsettiğimiz güçlü bir at. Hatta bu at hakkında itiş gücü kuvvetli bir binici istediğini söylemiştik. Bugünkü binicisi bunu başarabilirmi bilmiyoruz ama rakiplerin uygun olduğu aşikar. Yine de binicisi yetersiz kalabileceği için geçilme ihtimali var. Bu durumda en ciddi rakip kalite olarak YILDIZLI BÜLTEN olacaktır.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ahır önerisi olarak geldi. Takip listemizden bomba isim YILDIZLI BÜLTEN yazılabilir. Sağlam kuponlarınızda çok at yazabilirsiniz.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ekibi yapılacak olan eklentiler ile bugün kazanmayı hedefliyor. Bizce yakın dönemde kazanır diye önerilen YILDIZLI BÜLTEN da rakip olarak yazılmalı.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN gurubun şüphesiz en kaliteli atı konumunda. YILDIZLI BÜLTEN ise takip listemizden bir türlü kazanamayan isim.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.