1 haziran 2019 cumartesi ankara yarışları özel altılı kuponu

1 haziran 2019 cumartesi ankara yarışları özel altılı kuponu

1 haziran 2019 cumartesi ankara

 

1.AYAK: Birçok isim önerildi. Şablonda sıralamada paylaştık, gününde olan kazanacaktır.

2.AYAK: Yakın zamanda iddialı tüyosu gelen ************* henüz bekleneni verememişti, bugün aranan şartları bulursa kazanabilir dikkat. ************* ve ************* için de kazanmaları uzun sürmez denildi. Sağlamcılar için Diğer rakipleri sıralamadadır.

 

3.AYAK: Kaliteli ************* , takip atımız ************* ve yarış içi avantajları olan ************* yazıp rahat izlemeliyiz.

 

4.AYAK: ************* dikkat edin bu grupta biel bombayı yapabilir. ************* yarış içi şartlardan dolayı ciddi rakiptir.  ************* ve ************* diğer rakipleridir.

 

5.AYAK: Mükemmel hazırlandığı söylenen *************  yanına takibe almamız önerilen ************* yazalım . ************* ise yarış içi avantajlarından dolayı kendine şans bulacaktır.

 

6.AYAK: Takibimizde olan ************* artık kazanması gereken şartlarda yarışacak. ************* ve *************  ile burası sağlama alınabilir.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44