1 haziran izmir tüyoları

1 haziran izmir tüyoları

1 haziran izmir

 

1.AYAK: Ahır önerisi bugün çok koşar denilen ************* ile  start sorunu yaşamazsa ************* arasından bir birinci çıkar muhtemelen. Sağlamcılar için rakipleri sıramadadır.

 

2.AYAK: Normalde 4 at yeterli denildi bu koşu için . Bu isimler ************* ,*************, ************* ve ************* . Ancak çok sürpriz bir isimden  de bahsedelim. ************* ara sonrası bu pistte yarış görür zannediyor herkes. Çimi çok ta eksik değilse dinçlikle çok ters koşabilir dikkat.

 

3.AYAK: ************* ve ************* rakiplerinden ayrılır.

 

4.AYAK: ************* istikrarlı koşuları ile çok ön plana çıkmış. Bu at her ne kadar pasif grupta yarışıyor olsa da sprint mesafesi ayarlanmazsa geçilebilir. Dolayısıyla yanına bugün ters koşma ihtimali olan ************* yazalım.

 

5.AYAK: *************  ve diğerleri diye ayrılmalı bu koşu. Bizce bir şekilde yine kazanmasını bilecektir ama ufacık bir hatada bu koşu patlayabilir.

 

6.AYAK: Uzman önerisi sıralamamız şablondadır.

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44