1 kasım 2018 perşembe ankara altılı tüyolu kupon

1 kasım 2018 perşembe ankara altılı tüyolu kupon

1 kasım 2018 perşembe ankara altılı tüyolu kupon

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

1 kasım 2018 perşembe ankara

1.AYAK:  Çok karışık bir koşu, genelde sorunu isimler arasında güç kalite ve form durumu pek farketmıyor. İyi durumda bahsedilen sıralama oluşturduk.

2.AYAK:  ******* için bugün yaırn kazanır denilmişti, muhtemelen bugün de 1.liğe saldıracaktır zira çok formda yarışa gireceğini biliyoruz. Bu koşuda başka bir isim önerilmediğinden tek yazabiliriz.

3.AYAK:  1.OCIUS ilgilileri yine iddialı konuşuyor. ******* bu binici ile formunun hakkını verecek derecede iyi koşacaktır . ******* ise ihmal edilmeyecek bir formu var, çok geri planda kalmış bugün ama biz mutlaka yazalım zira yarış içi şartlar oturursa grup farketmez kazanmasını bilir. ******* ise biniciden dolayı yazılmalı.

4.AYAK:  ******* muhteşem görüntüsü ile bugün birçok grubun hemfikir olarak banko değerlendirdiği isim. Hatta çok güveniyorlar ki altılı çatıları hep bu safkan üzerine kuruluyor. Lakin yine iyi duyumlar gelen *******  sağlam kuponlara sürpriz kontejanından yazılabilir.

5.AYAK: 4.MADENCİ için hiç geçilmez yorumları aldık. Hatta ata yakın bir dostumuz bu görüntüsü ile ancak yarışa başlamazsa geçilir dedi.
BANKO: 4

6.AYAK:  ******* ve ******* ahır önerileri. ******* ve ******* takipteki isimler. ******* ve ******* ile sağlama alabiliriz.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.