1 kasım 2019 bursa altılısı Sürpriz tüyolar sağlam BANKO

1 kasım 2019 bursa altılısı Sürpriz tüyolar sağlam BANKO

1 kasım 2019 bursa altılısı tüyolar sağlam

 

*1.AYAK:* Yarışın kaderini belirleyecek ikili ************ ve ************ eğer önde birbirlerini yıpratmazsalar aralarına at sokmazlar. Özellikle ** çok ciddi hazırlandığı bilgisi geldiğinden kendisini çok şanslı görüyoruz. Bu ikili birbirini bitirirse o zaman birçok sprintere gün doğacaktır.

 

*2.AYAK:* Bu koşuyu ************ ve diğerleri diye ayırabiliriz. Zira bu isim çok formda ve çıktığı gibi bitireceği yarış kolluyor. Tayı tanıyan binicisi idaresinde bunu başarabilir fakat sonları güven vermediğinden rakip yazacaksanız sadece ************ yeterli olmayacaktır. Bu isim de sonlarda rakibi atlayamama probleminden dolayı kazanamıyor. Kısaca ** ya çıktığı gibi bitirir , ya da  sürpriz bir isme son metrelerde geçilir.

 

*3.AYAK:* Takip atımız ************ son yarışlarına göre sert gruba çıkıyor olsa da aslında dişine göre bir grupta yarışacak. Çünkü formunu yeni yeni bulan bu at yarış içi şartlar lehine gelişirse bombayı patlatır. Özellikle ciddi favorilerin benzer stilde olması bu safkanın çok işine yarayacaktır. SÜRPRİZ BANKO olarak yüksek ikramiye hedefleyen kuponlara önerilir.

 

*4.AYAK:* ************ sert grupta sürpriz yapabileceğini belirtmiştik nitekim iyi koşmasına rağmen son metrelerde geçildi. Bugün çok uygun bir grupta yarışacak ve önde çokta fazla yıpratılmazsa kazanacaktır.

 

*5.AYAK:* Çok güçlü bir yapısı olan ************ yarış içi stiline yakın süratli bir rakibi çıkmadıkça her grupta kazanır. Bugün grup ta uygun yarış içi şartlarda lehineyken SAĞLAM BANKO olarak yazılabilir.

 

*6.AYAK:* ************ dişine göre gruba dndü. Ciddi hazırlanan ************ dikkat.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.