1 Mart 2019 İzmir Altılısı Sağlam Bankolu Yorumlar

1 Mart 2019 İzmir Altılısı Sağlam Bankolu Yorumlar

1 Mart 2019 İzmir Altılısı Sağlam Bankolu Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


1 Mart 2019 İzmir Altılısı

 

 

1.AYAK: **************ekürileri değişik bir taktikle yarışacakmış, mutlaka yazın. Biz yanına sadece kalite kontejanından **************  öneriyoruz.

2.AYAK: ************** ahırlarda çok konuşuluyor. ************** form tuttu artık her yerde adını duyurur. ************** ise artık takibe alınması gereken sürprize müsait bir at.

3.AYAK:************** ve **************  ahır önerileri olup kuponlarınızda olsun. ************** ve ************** ile sağlama alabilirsiniz.

4.AYAK: Bu şartlarda ************** yine kazanması gerek ama son dönemde formunu arttıran isimler var. ************** ve ************** önceliğinde **************  ve ************** yazabilirsiniz.

5.AYAK: ************** ye güvenen bir grup var ancak sağlam yarış izlemek istiyorum diyorsanız ************** ve **************  da yazın ve rahatınıza bakın.

6.AYAK: ************** için bu gruba geçilesi yok dediler.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.