1 Mart 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyolu Sürpriz Sağlam Banko

1 Mart 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyolu Sürpriz Sağlam Banko

1 Mart 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyolu Sağlam Bankolu Kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


1 Mart 2019 Kocaeli Altılısı

 

1.AYAK: ************ için ahırlar bölgesinde sıkı bir çalışma olduğu ve atın farklı duruma geldiği gözlemlendi. Bu tür atın durumlarda kötü koşma ihtimali zayıftır.

 

2.AYAK: Takibimizde olan ************ için yarış içi şartların lehine gelişeceği bir koşuda kazanır dediler. Bugün neden olmasın. ************ **çok formda, her ikiside iyi koşacaktır.

 

3.AYAK: Bu koşuda sürpriz bir bankomuz var. Takibimizde olan ve kazandığı yarışta da sürpriz yaparken sizlere önerdiğimiz ************ bugün de birhayli geri planda kalmış. Kapasitesini biliyoruz ve bu rakipleri de geçeceğini düşünüyoruz. Atı hazırlayan ekip de çok sağlam olduğundan GÜNÜN BANKOSU olarak öneriyoruz.

 

4.AYAK: Kazanma özürlü ama çok formda ************  ve ************ ikilisi her an yarış kazanabilirler. Bu sıralar kazanma özürlü atların sırası geldiğinden ikisinin de çok şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Ama bunların yanına bir de ahırdan takip için önerilen ************ ekleyelim.

 

5.AYAK:  ************ son dönemde koştuğu yarışlarda genelde tahmin ettiğimiz gibi sonuçlar alıyor, yarış lehine giderse kazanacaktır diyor ve alehine giderse şu isme kaybedecektir diyoruz aynı şekilde gerçekleşiyor. Genelde gücü ispatlanmış atların yarışını tahmin etmek kolay oluyor. Bugün de diyoruz ki bu kez yarış içi şartların yarayacağı ************ çok şanslıdır. Olur da bir isim farklı bir taktikle koşar bu ismi yorabilirse o zaman ** adını duyarız. İki atı ayırmayalım.

 

6.AYAK: Taktik savaşının sonuç belirleyeceği yarışta eğer ki ************ öne erken gelebilirse çok şanslı olacaktır. İşin sprint kısmında ise ************ ve ************ şanslı olacaktır. Ahır önerisi ************ sürprizde değerlendirilmeli.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.