1 mart 2020 adana at yarışları altılı yorumları

1 mart 2020 adana at yarışları altılı yorumları

1 mart 2020 adana at yarışları altılı yorumları

 

*1.AYAK:* Pistte aşırı beğenilen isim AT İSMİ GİZLİ mutlaka iyi koşacaktır. Buraya hedeflenen AT İSMİ GİZLİ kuponlarınızda olsun.

 

*2.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ gruptan üstün bir isim. İlgilileri daha iyi yerleri hedefliyor. Bugün için son yarışı çok beğenilen AT İSMİ GİZLİ rakip olarak yazılabilir

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ kazanması için stili rakibini ne boş bırakmalı ne de inatlaşmalı, bunu başarabilirse bu grupta kazanacaktır. AT İSMİ GİZLİ ise yarışın tersi gidişattında başarılı olabilecek bir isim.

 

*5.AYAK:* Grubun formda isimlerinin kazanm kararleri malum, mesela ** eğer bu problemi olmas bu grupta çok çok rahat kazanabilir derdik lakin bu şartlarda bu mesafede kimlerin önde kalıp kazanma özürlü atlara direneceğini kestirmek güç. Bütçesi olanların kapaması mantıklı seçenek olur.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ için yakında kazanır demişlerdi zir son yarışında biraz erken davranınca sonlarda avlanmıştı. Bugün mutlaka yazılmalı. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ start sorun yaşamaz ise iyi koşması muhtemeldir. Son yarışı çok beğenilen AT İSMİ GİZLİN yarışın erken süratlenmesi halinde kazanma şansı artacak isim olarak yazılmalı.

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün

cep

telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı

yorumu halinde size iletilir.