1 mart 2020 izmir altılı ganyan kuponları için özel tüyolar

1 mart 2020 izmir altılı ganyan kuponları için özel tüyolar

 

*1.AYAK:* Ekibinin güvendiği AT İSMİ GİZLİ bu yarışta **  gibi sürprize hazır yapısı olan ** iddialı katılıyor. İstenilen kıvama geldikten sonra kazanamayan ve bir süre dinlendirilen AT İSMİ GİZLİ  buraya çok ciddi hazırlanmış dikkat. AT İSMİ GİZLİ takibe almamız önerildi.

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ kendisine göre uygun grupta mutlaka şans verilmeli zira bu kiloları rahatlıkla kaldırabilen bir isim. 

 

*3.AYAK:* Ekibinin iddialı olduğu AT İSMİ GİZLİ pistte de çok beğenilince bir hayli ön plana çıkıyor.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ bu aralar el üstünde tutuluyor, hayatının en iyi durumundayken kazanabileceği yarışları seçiyor. Bugün için çok ciddi hazırlıklarla gelen kaliteli AT İSMİ GİZLİ rakip olarak yazılmalı. 

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ekürileri aynı form durumlarını koruyan isimler. AT İSMİ GİZLİ ise yarış içi şartlar lehine gelişirse affetmez bilginiz olsun.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olarak geldi, bugün yarın kazanır denilen AT İSMİ GİZLİ tabela da dolanmakla yetinmeyebilir bugün.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.