1 Nisan 2019 Bursa Altılı Ganyan Yorumları Ahırdan Tüyolu ve Sağlam Bankolu

1 Nisan 2019 Bursa Altılı Ganyan Yorumları Ahırdan Tüyolu ve Sağlam Bankolu

1 nisan 2019 Bursa Altılısı

 

1.AYAK:  ****************** pist koşulları leine bulduğunda kazanır demiştik. Yine aynı koşulları yakalayan safkan yine kazanmaya yakındır. Lakin bu kez daha deneyimli ve sert jokeyle yarışacak olan ****************** ciddi rakip olacaktır ihmal etmeyiniz. ****************** de düzelme sinyalleri var.


2.AYAK:
 Bu tip gruplarda yakında kazanır diye önerilen ****************** yine yazalım. Grubun güçlü ismi ****************** ve takip atımız ****************** rakip önerilerimizdir.

 

3.AYAK: Zor bir koşu lakin bugün özellikle önerilen ve dikkat çekmek istediğimiz isim ****************** ‘dur. Ekibi iddialıdır.

 

4.AYAK:  ****************** yarış içi lehine şartlar oluştuğunda kazanıyor. Bugün nispeten uygun rakipler bulup afg oranı yüksek olacaksa da bizce şartlar çok ta lehine gelişmeyecek. Dolayısıyla ****************** önceliğinde ****************** değerlendirmenizi öneriyoruz.

 

5.AYAK: Takip atımız ******************, ahır önerisi ****************** ve uzman ekibimizce kilosu sorun olmayacak olan ****************** arasından bir birinci çıkacaktır.

 

6.AYAK: Uzun zamandır bugün yarın kazanır diye dolanan ve bir türlü kazanamayan ****************** ekibi ilk kez bu kadar iddialılar. Biz yinede kazanma karakterinden dolayı yanına rakip yazalım. Yakın zamanda sürpriz önerisi olarak gelen ****************** bizce bugün çok koşacaktır.

 

 

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


 

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44