1 Ocak 2019 Adana Altılısı Ahırdan Tüyolu Sağlam Kupon

1 Ocak 2019 Adana Altılısı Ahırdan Tüyolu Sağlam Kupon

1 Ocak 2019 Adana Altılısı Ahırdan Tüyolu Sağlam Kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

1 Ocak 2019 Adana

1.AYAK: 7.SCARY GHOST sürpriz hazırlığında dikkat. ************* için grup şartları uygun, Bu iki isim bizde çok ön planda, küçük kuponlar böyle geçebilir. ************* şuanda form olarak grubun en iyi ismi ancak tam bir kazanma özürlü ve geçilecek at illaki bulur. Kazandığı tek yarışta da rakipleri çok boş atlar olduğundan kazandı. Yani bu sebeple pek güven vermiyor , *************  ise çıktığı gibi bitirebilir .

2.AYAK: ************* ahırlar bölgesinde bu grup tayları arasında en iyi görünen isim. Mutlaka başarılı olacak ama kazanmasına yetecekmi göreceğiz. Banko

3.AYAK: *************  kendisine göre kolay grupta yılın teki olarak gözüküyor. Ancak burada önerilen bir bomba isim var. ************* zor grupta acemi aprantisi ile belki şansı çok az ama ilgilileri takı denemeleri başarılı olursa çok koşar diyor. Altılı ikramiyesini yüksek hedefleyenler yazabilir, Bugün olmazsa da takibe alalım yakında kazanır.

4.AYAK: ************* daha avantajlı görünse de şanslı olmayan isimlerin yarışı erken süratlendirmesi halinde ************* kazanma şansına sahip olur.

5.AYAK: ************* mükemmel hazırlıkları var, tek ciddi rakibi ************* önde boş kalıp rahat yarışacağı için avantajlı olsa da eski formunda olmadığından dolayı onu geçebilir dikkat.

6.AYAK: ************* dışında önerilen bir at yok, çok formda çok hazır, piste de uyumlu olacağı söyleniyor. Sadece binicisi düşündürücü, dolayısıyla çok at yazılabilir. Rakipleri sıralamadadır.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.