1 Ocak 2019 Kocaeli Altılı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

1 Ocak 2019 Kocaeli Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

1 Ocak 2019 Kocaeli

1.AYAK: ************ önde rahat bırakılsa kazanır ama bugünde çok rahat kalamayacak gibi, ************ ise virajdan sonra grubu ayırmaya çalışacak. ************  ve ************ kazandığı koşularda boş at olmadıklarını gösterdi.

2.AYAK: ************ bu grupta iyi form durumu ile öne çıksa da önerilen başka atlar olduğundan tek bırakmayacağız. Start probleminden bahsedilen ************ için kısa bir ara iyi gelmiş diyorlar, yani startta fazla kalmazsa kolay kazanıp bombayı patlatır dikkat. ************  ve ************ salam kuponlara eklenebilir.

3.AYAK: Seyir zevki sıfır olacak yarışta çok at yazmanız önerilir.

4.AYAK: Formsuz ve sert grupta olmasına bakmayın ************ mutlaka yazın, ahır duyumudur çok koşacaktır. ************ , ************ ve ************ ile rahat bir yarış izleriz.

5.AYAK: Kazanma karakteri düşük olmasına rağmen************ ilk kez bu kadar uygun rakiplerle karşılaşacak, üstelik mükemmel bir hazılıktan geçtiğini ve bu koşuya hedefli olduğunu biliyoruz.

6.AYAK: ************  ilgilileri uyguladıkları taktik ile bugün atlarına güveniyor dikkat. Kazanırsa ortada kupon kalmaz.  ************ ekibi çok iddialı.  ************ ve ************  ise ihmal edilmemesi gereken sigorta isimler.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.