1 ocak 2020 bursa altılısı sağlam tüyo

1 ocak 2020 bursa altılısı sağlam tüyo

1 ocak 2020 bursa altılısı sağlam tüyo

 

*1.AYAK:* Yarış içi şartlar bu kez ************ lehine gelişecek. İdaresi zor bir isim olan ************  bu kez sert jokeyi ile kendisine şans bulcaktır.

 

*2.AYAK:* Takip atımız ************ bugün yarın kazanacağını belirtmiştik. Bugün ise ahır önerisi olarak gelen ************ ile beraberce yazılmasını öneriyoruz.

 

*3.AYAK:* Kalitesi malum ************ sorunlarından arınmış ise kazanmaya yakın olur. Aksi halde  ************ ve ************ rakip olarak yazalım.

 

*4.AYAK:* Hadi dediğinde binicisine cevap veren ************ bu formu ile seriye devam eder. SAĞLAM BANKO

 

*5.AYAK:* Çok sürpriz bir isimden bahsedelim. ************ için grup çok sert gözükebilir. Burada ne işi var denilebilir. Lakin kalitesi bu atlara yeter de artar deniliyor. * kasımdaki yarışı sorunlarından dolayı pas geçildi. Bu koşuya düzenli hazırlanan safkan her an ters bir yarış çıkarabilir. Mutlaka kuponlarınıza ekleyin ve takibe alın.

 

*6.AYAK:* Nihayet beklentileri karşılayan bir yarış yapan ************ kilodan etkilenmeze bu grubu da geride bırakması gerekir. Eksik koşarsa ************ ve ************ devreye girerler.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.