1 ocak 2020 istanbul altılı yorumlarımız

1 ocak 2020 istanbul altılı yorumlarımız

1 ocak 2020 istanbul altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Tayların ilk koşularında duyumlara bağlı kalıyoruz. ************ görenler mutlaka çok koşar diyor. ************ ilgilileri taylarından çok ümitli.

 

*2.AYAK:* ************ ve diğerleri diye koşuyu ayırabiliriz. Buraya tam hedef gelen ve çok formda olan safkan kazanmaya yakındır. BANKO yazılabilir.

 

*3.AYAK:* Bu aralar bomba yapması beklenen ************ dikkat.

 

*4.AYAK:* Az atlı bu koşuda stili rakibi olmayan ************ taktiksel bir terslik olmazsa kazanır. BANKO

 

*5.AYAK:* Çok sıkı hazırlıktan geçen ************ öncelikle yazılmalı. Ahır ekibi ************ diyor.  ************ ilgilileri ilerisi için çok ümitliler.

 

*6.AYAK:* Artan formu ile yazmamız önerilen ************, kaliteli  ************ , bu aralar çok iyi durumda denilen ************ ile gücünü yansıttığı her yarışta adını duyuran ************ kuponlarda olmalı. Takip atımız ************ sürpriz hanesinden yazılabilir.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.