1 Şubat 2019 İzmir Altılısı İçin Çok Sağlam İki Banko

1 Şubat 2019 İzmir Altılısı İçin Çok Sağlam İki Banko

1 Şubat 2019 İzmir Altılısı İçin Çok Sağlam İki Banko

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

1 Şubat 2019 İzmir

 

1.AYAK:  ************** muhtemelen son aylardaki en kolay grubuna çıkıyor. Bu gruba geçilmemesi gereklidir diye birçok yorum aldık. Sadece orjini çok sağlam ve görüntüsünü yansıtırsa zoru başarır denilen ************** eklenebilir. Bir de çok sürprizde ************** yazalım zira  ekibi tarafından iyi hazırlanmıştı, bir sorunu nüksedince ara verdiler. Dön gel yapmayacaksa çok koşabilir aklınızda olsun.

 

2.AYAK: Kazanacak yarış kovalayan ************** nihayet uygun grup buldu. Ama kazanma karakterinden dolayı biz yanına ************** , ************** ve ************** ‘i muhakkak yazalım ki bu isimler de bu yarışa çok hazır katılıyorlar.

 

3.AYAK: ************** yine çok kolay bir grupta pasif rakiplerini kolaylıkla geride bırakacaktır. Karataş iyleşmiş ve iyi durumdaymış lakin yinede itiş gücü isteyen bir safkanı formsuz hali ile yeterince götüremezse işte o zaman işler karışır.

 

4.AYAK: ************** yine karataşın dönüşüne kazanacaktır bu uygun grupta, lakin bu kez ısrarla önerilen **************‘i biz muhakkak yazalım.

 

5.AYAK: ************** takibimizdeki bir isim ve şu sıralar yarış kazanacaktır. Ancak son yarışı çok beğenilen ve bu kez işi sıkı tutar denilen ************** ile birlikte kazanma özürlü ************** mutlaka yazılmalı.

 

6.AYAK: ************** son yarışının üzerine oyarak gelecek ve yine kazanırsa şaşırmamalı. Bu kez çok iddialı olan çok sürpriz isim ************** bomba yapabilir dikkat. ************** boş kilolar ile dikkat edilmeli zira sprinti ayarlarsa rakip tanımaz.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.