1 Şubat 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

1 Şubat 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

1 Şubat 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

1 Şubat 2019 Kocaeli

 

1.AYAK: ************* ekibi ilk kez bu kadar iddialı. Form durumundan dolayı ************* ve bugün beklentilerin yüksek olduğu *************  sağlama almak adına mutlaka ekleyelim.

2.AYAK: ************* bu tip gruplarda artık seriye bağlamalı diyorlar. Kazandıktan sonra ara veren ************* sorunsuz bir şekilde bu yarışa girecekmiş, yani bu ihmale gelmez anlamını taşıyor . Bir de kilo artsa da sürekli ben kilo kaldırırım der gibi koşan ************* yazalım.

 

3.AYAK: Kazanma karakteri zayıf ve sorunlu tayların mücadelesinde yarış gören ************* favorimiz. Son yarışında yeteneksiz aprantiye rağmen yazılması önerilen ************* bugün çok koşacaktır kesinlikle.  ************* sürekli maiden kalacakmış gibi koşuyor ama idmanlarda çok iyiymiş. ************* ise yarış içi aksilik yaşamazsa muhakkak adını duyurur. Diğer taylar hakkında bir öneri gelmediğinden biz yazmadık. İsteyenler yazabilir.

 

4.AYAK: ************* kazanma karakterinden dolayı çok geri planda kalmış. İyi rakipler yanında bile kazanabilecek kapasitesi var. Mutlaka yazılmalı zira bu sorunu halledildğinde kuponları yatıracaktır.  Kocaelini aşırı seven ************* yazarsak bu koşuyu geçebiliriz. Bu koşu iki at ile çok sağlam oldu.

 

5.AYAK: ************* ekibinin bu koşuda çok iddialı olduğunu öğrendik. Eğer yarış lehine seyrederse kazanmaya yakındır. Yarış tersi durumda seyrederse ************* çıktığı gibi bitirebilir.

 

6.AYAK: ************* mükemmel hazırlıkları ile ahırlarda çok konuşuldu. Mutlaka başarılı olur.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.