1 şubat 2020 Adana altılısı ahırdan özel tüyolu yorumlar

1 şubat 2020 Adana altılısı ahırdan özel tüyolu yorumlar

1 şubat 2020 Adana altılısı ahırdan özel tüyolu yorumlar

 

*1.AYAK:* Son yarışında alehine gidişatta bile başarılı koşan AT İSMİ GİZLİ boş kilosuyla bu kez daha iddialı olacaktır. Bu şartlarda çok koşan AT İSMİ GİZLİ da ihmal edilmemelidir.

 

*2.AYAK:* Gücünü koşmaya başlayan AT İSMİ GİZLİ ya artık dikkat edilmelidir. Yarışın temposu lehine gelişirse AT İSMİ GİZLİ bomba yapabilir. Her yarışına özenle hazırlanan AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazılmalı.

 

*3.AYAK:* Mesafeden dolayı AT İSMİ GİZLİ ön plana çıksa da yarışın süratli geçme ihtimaline karşı AT İSMİ GİZLİ yazabiliriz.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ son yarışında sizlere önerdiğimiz isimdi zira binicisi atını tanıyınca kapasitesini koşabildi. Bugün benzer şartlarda yine kazanması beklenebilir. Yalnız bu ayaktaki sonuç taktiksel olarak gelişmelere bağlı değişiklik gösterecek. Zira son yarışında AT İSMİ GİZLİ de çok beğenilmişti.AT İSMİ GİZLİ ekibi zaten hep daha iyi grupları hedefliyor. Hayatının en iyi durumundaki AT İSMİ GİZLİ ile bu aralar hayal kırıklığı gösteren yarışlar yapan kaliteli AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlara eklenebilir.

 

*5.AYAK:* Tempo kurbanı olmazsa bu tip grupları her zaman geçebilecek güce sahip inatçı safkan AT İSMİ GİZLİ lehine şartlarda BANKO yazılabilir.

 

*6.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.