1 şubat 2020 istanbul altılı yorumlarımız

1 şubat 2020 istanbul altılı yorumlarımız

1 şubat 2020 istanbul altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ için tam kapasite koştuğunda daha iyi gruplarda göreceğiz denildi. Ara sonrası ciddi hazırlandığı gözlemlendi. AT İSMİ GİZLİ son yarışında çok güveniliyordu. Tekrar istanbula getirildi dikkat. 

 

*2.AYAK:* Son yarışlarını görmezden gelin, bu kez çok farklı koşacak denilen AT İSMİ GİZLİ sürprizi yapmaya hazırdır. 

 

*3.AYAK:* Mükemmel formu ile bu tip grupları her zaman geçebilecek görüntü veren  AT İSMİ GİZLİ yanına temponun daha farklı gelişmesi ihtimalinde şanslı olacak olan AT İSMİ GİZLİ yazabiliriz.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ için bugün yarın kazanır diyorlar. İdmanlarında çok beğenilen AT İSMİ GİZLİ her an sürpriz yapacak kıvamdadır. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ ise yarış içinde idaresi zor bir at olduğundan başarısız gözüküyor, formunu yansıtması halinde bomba yapabilir.

 

*5.AYAK:* Son yarışında sürpriz konumdayken takibimize giren AT İSMİ GİZLİ iyi koşup form durumunu kanıtladı. Bugün de üstüne biraz koyabilirse bu grubu geçecektir. BANKO yazılabilir.

 

*6.AYAK:* Mesafe ve şartlardan dolayı çok karışık bir koşudur. Bütçeler doğrultusunda çok at yazbilirsiniz. Sadece Ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ GİZLİ için kazanması uzun sürmez denildi. Takibe almakta fayda vardır.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.