10 ağustos 2018 cuma istanbul altılı ganyan ahırdan tüyolar

10 ağustos 2018 cuma istanbul altılı ganyan ahırdan tüyolar

10 ağustos 2018 cuma istanbul At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

10 ağustos 2018 cuma istanbul ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK: ***** ‘nın istanbul sentetiği sevdiği unutulmamalı. Üst düzey formu ile bu pistte bi tık fazla koşarsa bu rakipleri de rahatlıkla geride bırakabilir. Favorimiz ama sıralamaya göre kuponlarınızı doldurmanızı öneriyoruz.
SIRALAMAMIZ: *****

2.AYAK: 4.THE DAUGHTER SUN ilgilileri  atlarından çok ümitli. Bugün kazanma ihtimali çok yüksek. Banko öneriyoruz.

3.AYAK: 2.FINESSE bugün aşırı güvenilen bir at. Bizde gerek sürpriz konumda olsun gerek plase konumda olsun yarış içi ş artlar lehine gelişir ve mesafe uzun olursa favori öneriyorduk .bugün de mesafe lehine fakat yarış içi şartlar alehine gelişebilir. ***** ve bugün iyi koşabilecek diğer sprinter ***** kuponlara eklenebilir.

4.AYAK:  Son yarışında fazla yıpranmadığı söylenen 3.ŞÜKRÜ bu formu ile bu rakipleri kolayca geçebilmeli diyor ve BANKO öneriyoruz.

5.AYAK: *****ahır önerisi ile favorimiz.  8.WIN CODE WIN  ise çok iyi hazırlandı bilgisi geldiğinden yazılmalı.

6.AYAK: Çok zor bir koşu. Çok sürpriz sonuçlanması bekleniyor. ***** yazalım


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.