10 ağustos cumartesi ankara altılı yorumları sağlam bankoludur

10 ağustos cumartesi ankara altılı yorumları sağlam bankoludur

10 ağustos cumartesi ankara altılı yorumları sağlam bankoludur

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ikilisi benzer özelliklere sahip taylar. İtiş gücü kuvvetli binici istiyorlar. Sürekli diri tutulmalı ve teşvik edilmeliler. İkisinden biri bunu yaparsa  muhtemelen kazanacaktır.

 

2.AYAK: Ahır önerisi YILDIZLI BÜLTEN ile bugün yarın kazanır diye not ettiğimiz YILDIZLI BÜLTEN sizlere önereceğimiz isimlerdir.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN görüntü olarak kazanır diye dillenen isimler. İkisini de Mutlaka kuponlarda bulundurunuz.

 

4.AYAK: Bu kez YILDIZLI BÜLTEN lehine şartlarda ön grupla fazla inatlaşmadan temkinli giderse sonlarda avansı alıp kazanmasını da bilecektir. BANKO

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN bu şartlarda bu rakiplere geçilmez denildi. SAĞLAM BANKO

 

6.AYAK: Teşviği kuvvetli alınca aynı oranda tepki veren YILDIZLI BÜLTEN artık kazanma taktiğinide çözdüğüne göre seri yapabilir. Olur da bu kez işler aksi giderse diye yanına takip atlarımız YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN yazalım.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.