10 ağustos izmir altılı tüyoları

10 ağustos izmir altılı tüyoları

10 ağustos izmir altılı tüyoları

 

 

*1.AYAK:* Yarışlarında tam kapasite koşmasa da beklentilerin yüksek olduğu YILDIZLI BÜLTEN ile ilk yarışında ahırlarda çok konuşulan ve bunu yarışa yansıtan YILDIZLI BÜLTENarasından bir birinci çıkması muhtemeldir.

 

*2.AYAK:* Bu koşu günün en zor koşusudur, her kafadan bir ses çıkıyor ama özellikle YILDIZLI BÜLTEN ye dikkat edin. Start sorunu çözüldü ve artık yarış içi şartlar lehine gelişirse bombayı patlatabilir dikkat. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN  takip listemizdeki isimler.

 

*3.AYAK:* Kalite kontejanından YILDIZLI BÜLTEN ve yarış içi avantajlardan dolayı YILDIZLI BÜLTEN bu koşuda sizlere önereceğimiz isimlerdir.

 

*4.AYAK:* Grup sert gelmezse YILDIZLI BÜLTEN etkili olabilir. YILDIZLI BÜLTEN  dinçlikle yine çok koşar dediler.

 

*5.AYAK:* Çoğu atın dinçlik yapacağı koşuda bu şartlara en uygun isim YILDIZLI BÜLTEN dır. YILDIZLI BÜLTEN ise mükemme lformuna istinaden yazılmalı.

 

*6.AYAK:* Bu pist ve mesafede bu rakiplere geçilmemesi gereken YILDIZLI BÜLTEN  ahırlar bölgesinde de çok tutulan bir isim. BANKO yazılabilir.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.