10 Aralık Bursa Yarışları Uzman Yorumlu Ahırdan Tüyolu Bülten

10 Aralık Bursa Yarışları Uzman Yorumlu Ahırdan Tüyolu Bülten

10 Aralık Bursa Yarışları Uzman Yorumlu Ahırdan Tüyolu Bülten

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

10 Aralık Bursa

 

1.AYAK:  Bu kez eksik koşma ihtimali yok denilen ********** favorimiz. ********** kazanma huyunu bugün kırabilir zira iddialı olduklarını öğrendik. İstanbula büyük ümitlerle gidip bursaya geri dönen ********** bu kez bekleneni verebilir. Uzman ekibimiz ********** için şartlar tam da lehine dedi. Takip atı ********** ve kazanmaya bilenmiş ********** ile bu koşuyu sağlama alalım.

 

2.AYAK:  Kaliteli isimler yanında biraz geri planda kalmış olsa da ********** için form durumu gruba yeter denildi.

 

3.AYAK:  ********** yarış gördü ve o yarıştan sonra takip listemizde mutlaka yakında kazanır diye not aldık. Bu at yarın genel olarak at yarışı oynayan %60 lık kesimi yatıracaktır. Sadece yıldızlı bülten okuyucularında tek olacak.

 

4.AYAK:  İlgililerinin yanlış tercihleri sonrası başarısız bir grafik çizen ********** için artık evinde çok sevdiği pistte geri dönüş yarışı olacaktır diyor BANKO öneriyoruz.
ÇOK SAĞLAM BANKO: *

 

5.AYAK:  Çok sürpriz konumda olan ********** bugün bomba yapması bekleniyor dikkat. Ciddi rakipler **********  , **********  , **********  ve ********** olur.

 

6.AYAK:  **********  , **********  ,********** ve sürprizde ********** yazıp bu ayağı rahat izleyebiliriz.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.