10 eylül 2020 Ankara altılı ganyan banko

10 eylül 2020 Ankara altılı ganyan banko

10 eylül 2020 Ankara

1.AYAK: Arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ iyi formunu devam ettirdiğinden bugün büyük favori konumunda. Ancak rakipleri güçlü isimler olduğundan hata affetmezler. AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılması gerekir. İyi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ ve bu kez kilosu müsait olan AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmezler.

3.AYAK: Favori gözüken tayların iyi yarışları olabilir ama bitiricilik konusunda eksik gözüküyorlar. Kapalı kutu bir isim sürpriz yapabilir. Özellikle AT İSMİ GİZLİ ‘ye dikkat diyerek birkaç rakip şablonda sıraladık.

4.AYAK: Yarışlarına göre AT İSMİ GİZLİ için bu grup sert gözükse de öyle olmadığını biliyoruz, güçlü orjinini yarışlara yansıtmaya başlayan safkan iddialı bir sonuçla ayrılabilir. Özellikle AT İSMİ GİZLİ  mutlaka yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ mükemmel durumunu koruyor.

5.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

6.AYAK: Güzel hazırlıkları ile AT İSMİ GİZLİ ve bugün için iddialı olduğu bilgisi gelen AT İSMİ GİZLİ arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: **
2.AYAK: *****
3.AYAK: *****
4.AYAK: ***
5.AYAK: ****
6.AYAK: **

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.