10 eylül 2020 kocaeli at yarışı kuponu

10 eylül 2020 kocaeli at yarışı kuponu

10 eylül 2020 kocaeli at yarışı kuponu

1.AYAK: Takip atımız AT İSMİ GİZLİ boş kilosu ile değerlendirilmeli. Son yarışında bizi yanıltmayan AT İSMİ GİZLİ , lehine şartlarda AT İSMİ GİZLİ , kiloya rağmen AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olsun. AT İSMİ GİZLİ sigorta.

2.AYAK: Yarış içi şartlar lehine geliştiğinde çok farklı koşan AT İSMİ GİZLİ bugün sürpriz yapabilir dikkat. Diğer rakipleri şablondadır.

3.AYAK: Favorinin eksik koşması halidne karışabilecek bir ayak. Özellikle ilk yarışında iyi duyumlar aldığımız AT İSMİ GİZLİ afg oranlarında souncu olduğunu görüyoruz. Çok at yazılması gerekir.

4.AYAK: Formunu bulduğu söylenen AT İSMİ GİZLİ sevdiği pistte kazanmaya koşacaktır. CAZİP BANKO olarak değerlendirilebilir.

5.AYAK: Bu pistte farklı koşacağını gösteren AT İSMİ GİZLİ yine istanbulda iyi hazırlanarak hedefli gidiyor. Muhtemelen yine kazanacaktır. BANKO yazılabilir.

6.AYAK: Bursadan iyi hazırlıklarla giden AT İSMİ GİZLİ , eksikleri için yarış gören AT İSMİ GİZLİ, izmir ekinin önerdiği AT İSMİ GİZLİ ve formda AT İSMİ GİZLİ bizim önereceğimiz isimlerdir. Binici tercihli AT İSMİ GİZLİ daha sonra eklenebilir.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *******
2.AYAK: **********
3.AYAK: ********
4.AYAK: *
5.AYAK: *
6.AYAK: ******

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.