10 haziran 2019 pazartesi bursa altılısı ahırdan banko

10 haziran 2019 pazartesi

 

1.AYAK: Bu koşuda neredeyse kimsenin yazmayacağı bir at ************* bizim sizlere önereceğimiz tek isimdir. Bir süredir takibimizde olan bu atın kazanması için bazı şartların oluşması gerekiyordu. Bugün bu şartları bulacağı için bombayı patlatmasını bekleyebiliriz.


2.AYAK:
Çimde farklı koşacak diye dillenen ************* öncelikle yazın. Takipteki ************* ihmal etmeyelim. Kazanacak kapasitesi olan ama yarışlarına yansıtamadığı aktarılan ************* takibe alınmalı zira yansıttığı gün bomba yapmış demektir. Bir de bugün yarın kazanır diye not ettiğimiz ************* mutlaka ekleyelim.

 

3.AYAK: Bu pistte çok iyi koşacağını son yarışında sizlere belirttiğimiz ************* bizi yanıltmadı. Bugün daha uygun grupta arttırdığı formu ile kazanmasını bekleyebiliriz. BANKO yazılabilir.

 

4.AYAK: Mesafe uzadıkça gücünü alan ağırkanlı ************* yine sonlarda müthiş bir direnç gösterip kazanmasını bilecektir. BANKO

 

5.AYAK: At yarışlarında garanti diye birşey yoktur zira insan elinin değdiği her yerde başka ihtimaller vardır. Ancak bu koşuda ************* için yılın bankosu yorumu geldiğini belirtmemiz gerekir. Geçilmesi dediğimiz gibi insan elinin ihtimallerine bağlı sadece. İsteyen istediği gibi değerlendirebilir. 

 

6.AYAK: Eğer kazanma özürlü değilse bu grubu kolay geçmeli denilen ************* banko yazılabilir. Olur da aksilik yaşarsa diye altılı kurgularınız için bu ayağa çok at yazacaksanız takip atımız ************* da ekleyin zira formu her an kazanmaya müsait.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44