10 haziran 2020 istanbul yarış programı ve altılı yorumları

10 haziran 2020 istanbul yarış programı ve altılı yorumları

10 haziran 2020 istanbul yarış programı ve altılı yorumlarımız aşağıdaki gibidir.


1. altılı için altılı ganyan yorumlarımız olmayacak ancak dikkat etmenizi önereceğimiz isimler 1. koşuda ************* 2. koşuda ************* 3. koşuda ************* ve 4.koşuda ************* ’dir.

İKİNCİ ALTILI

5. koşu: İlk ayakta yaptığı işler bakımından öncelikle yazılması gereken isim ************* olmalı. ************* için de iyi şeyler duyduk, kuponlara eklemekte fayda var. 

 

  1. koşu: ************* güç bakımında çok ön planda gösteriliyor fakat koştukça daha iyi yerlerde olacağını gösteren ************* da bugün ihmal edilmemeli.

 

  1. koşu: ************* için son yarışında sürpriz yapacak yakında demiştik zira formunu kanıtlarcasına iyi koşmuştu. Bugün pek şans verilmese de bizce denk rakipleri alt edebilir. ************* ve ************* güç ve hazırlık bakımından önerilen isimler.

 

  1. koşu: ************* mükemmel durumu devam ettiğinden muhtemelen günün kalesi olacak. Lakin ara sonrası etkilenirmi diye düşünenler için ************* öneririz zira dinçlik yarışını iyi yaptığını daha önce kanıtlamıştı.

 

  1. koşu: ************* ahırdan iddialı önerildi. Bir kısmın çok güvendiği tay öncelikle yazılmalı. ************* ve ************* ise idmanlarında oldukça beğenilen isimler olduğundan kuponlarınızda mutlaka olsun.

 

  1. koşu: ************* formda ve yarış kazanmaya yakın olduğu dönemde koşulara ara verilmişti. Ara sonrası kendisine göre çok uygun rakiplerle mücadele edecek. Kilosu müsaade ederse çok şanslı olacaktır. ************* yarış hayatı boyunca çokta güven vermeyen pasif bir isim olarak vatandaşa aksettirildi genel puanlamalarda fakat bu isim çok güçlü bir yapıya sahip ve yarış içi şartlar lehine gelişirse grup dinlemeden bomba yapabilir. Ayrıca dinçlik yarışlarınıda çok sevdiğinden başarılı koşması beklenebilir. ************* sıkı hazırlandığında buradaki rakipleri rahatlıkla geride bırakabilecek güçte fakat ilk kez ara sonrası koşacak, etkilenmezse kazanmaya yakındır. ************* her ne kadar çalışmaları ve görüntüsü iç açıcı olmasa da yarış içinde korku veren isimlerdendir. Boş bırakılır veya yarış ağır seyrederse sürpriz yapabilir. ************* ciddi hazırlıkları ile bildirilen bir isim. Zaten önceden de takip listemizde olan kazanması yakın isimlerdendi. Nefes yapmazsa sürpriz yapması muhtemeldir. Erken liderliği alabilirse bu rakiplere direnebilecek potansiyeli olan ************* mutlaka yazılmalı. ************* bugün yarın sürpriz yapabilecek durumdaymış dikkat.

 

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.