10 Kasım 2018 İzmir At yarışı yorum ve tahminleri

10 Kasım 2018 İzmir At yarışı yorum ve tahminleri

10 Kasım 2018 İzmir At yarışı yorum ve tahminleri

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

10 Kasım 2018 İzmir

1.AYAK:  6.ROYAL CAPUCINO daha dert rakipler yanında bile önerilmişti. Bugün kesinlikle yazalım. 1.AĞAÇELİK, 7.BAY JAK ,4.JETTAY, 3.SALAMIS ve   8.SKY HERO daha sonra eklenebilir.
SIRALAMAMIZ: 6,1,7,4,3,8

2.AYAK:  11.ZENCEFİL ve 10.ŞİVEKAR ahırdan mutlaka yazmamız yönünde önerildi. Bu koşuda başka bir isim önerilmediğinden kuponlarınızı dilediğiniz gibi doldurabilirsiniz.
SIRALAMAMIZ: 11,10

3.AYAK:  1.SÜERDEM yine kazanabileceği şartlarda yarışacak. 4.KARAMIH ve 6.BAŞKONAKLI ahırdan önerilen isimler.  5.KAYANSEL, 8.PİŞKİN KIZ ve 7.BENLİGÜL sağlam kuponlarda olmalı.
SIRALAMAMIZ: 1,4,6,5,8,7

4.AYAK:  ******** günü gününe tutmasa da istediğinde bu rakipleri her zaman geçebiliyor. Sadece form tutan kaliteli ********’ı rakip olarak yazabiliriz.

5.AYAK:  ******** için bugün yarın kazanır demişlerdi. Tek ciddi rakip olarak ******** önerildi.

6.AYAK:  ******** yakın zamanda sürpriz yapabilir demiştik, iyi koşmasına rağmen trafik sorunu yaşayıp 2. kaldığı yarıştan sonra nispeten biraz daha sert gruba çıksa da yazmalıyız. ******** ahırlar bölgesinde çok güvenilen bir at. Hatta geçilmeyeceği konusunda çok ciddi yorumlar yapıldı. ******** yine hiç şans tanınmayan isimlerden ama görüntü ve form olarak iyi olduğunu biliyoruz, Zaten at yarışlarında böyle isimlerin bir anda çıkış yapması sonucu 40-50 ganyanlı kazanan atları görüyoruz. Dolayısıyla yazmakta fayda var.  ******** ve ******** ahırdan önerilen isimler. ******** ve ******** ise bir grubun beraberce şans verdiği isimler.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.