10 kasım 2019 adana at yarışı Sürpriz Banko

10 kasım 2019 adana at yarışı Sürpriz Banko

10 kasım 2019 adana at yarışı Sürpriz Banko

 

*1.AYAK:* Son yarışlarına nazaran uygun gruba düşen ********** öncelikle yazılmalı. Aradan sonra dinçlikle kazanıp tekrar yarış görerek formunu arttıran ********** mutlaka kuponlarınızda olsun.

 

*2.AYAK:* Ekibimizin takibinde olan ve son yarışında banko önerdiğimiz ********** bizi yanıltmamıştı, bugün de uygun rakipler yanında kazanmaya yakındır. Zor kazanan bir isim olsa da potansiyeli yüksek  ********** sürpriz yapabilir.

 

*3.AYAK:* Sürprize müsait yarışta sorunlu isimler ve kazanma karakteri düşük isimler bir araya gelmiş. Bu koşuda çok sürpriz takip atlaraından ********** ve kilo kaldırabilen formda ********** bizim önereceğimiz isimlerdir. 

 

*4.AYAK:* ********** toparlandığını kanıtladı. Bugün kazanmaya yakındır. Yarış içi şartlar lehine ********** ile canı istediğinde bu tip grupları geçebilecek kapasitedeki ********** beraberce yazılmalı.

 

*5.AYAK:* Sürpriz bankomuz takip atımız ********** olacaktır. Yarışlarında kapasitesine yansıtamadığını görüyoruz, bunun için değişen binici ve pist avantajına olacağını düşünüyoruz. Eğer yarış içi adaptasyon problemi yaşamazsa kazanacaktır. SÜRPRİZ BANKO olarak değerlendirebiliriz.

 

*6.AYAK:* Günün en zor koşusunda kazanma karakteri zayıf ama formda isimlerin ne yapacağı meçhul olduğundan çok at yazmanız önerilir. Bütçeler doğrultusunda kapatınız.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.