10 kasım istanbul ahırdan özel BANKO

10 kasım istanbul ahırdan özel BANKO

10 kasım istanbul ahırdan özel BANKO

 

*1.AYAK:* Ciddi hazırlanan ************* ve ************* bu zor koşuda bize önerilen isimler oldu. Yakın zamanda sürpriz beklenen ************* de ihmale gelmez.

 

*2.AYAK:* Tay koşularında genellikle ahır önerilerini dikkate alıyoruz. ************* için iddialı duyumlar aldık. Dikkat.

 

*3.AYAK:* Genel olarak ciddi rakiplerle koşan ************* bu grupta net favori olsa da kapasitesini henüz tam yansıtamayan ************* den etkili bir yarış gelebilir. Hatta takı denemeleri yapılan *************  da sağlam kuponlarda olmalı.

 

*4.AYAK:* Aslında ************* aradığı şartlar ama kazanma karakteri malum zayıf. Kaliteli ************* ile mükemmel formunu koruyan ************* ciddi rakipleridir.

 

*5.AYAK:* Günün az atlı ama en zor koşusu olacak. Zira benzer stildeki birçok ismin öndeki kapışması sürpriz sonuçlara götürebilir yarışı. Hepsi yapamayanlar için ************* ve ************* daha şanslı konumdalar diyebiliriz.

 

*6.AYAK:* Çok sürpriz konumda olan takip atımız ************* için artık bomba zamanı diyebiliriz. Startta takılmaz ve sentetiğe biraz uyum sağlarsa bu rakipleri transit bir şekilde geçebilir dikkat. Yarış içi problemler çıkması halinde sağlamcılar için ahır önerileri ************* ve ************* kuponlara eklenebilir.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.