10 Mart 2019 Adana Akşam yarışları Altılı Yorumları

10 Mart 2019 Adana Akşam yarışları Altılı Yorumları

10 Mart 2019 adana Akşam yarışları Altılı Yorumları ahırdan öneriler ve sürpriz tüyolar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


10 Mart 2019 adana

 

1.AYAK: Ahırdan önerilen ************* boş kilosu ile bomba yapabilir dikkat. Bu mesafelerde etkili ************* ve bugün iyi bir yarış beklenen ************* önceliğinde kaliteli ************* ve önde boş kalırsa diye ************* yazılmalı.

 

2.AYAK: ************* için yakında kazanır demiştik. Bugün yarış içi şartlarda lehine olacağından çok şanslıdır. Takip atımız ************* ihmale gelmez. ************* ve ************* ahır önerileri olurken  ************* , *************  , ************* ve ************* geniş kuponlarda olmalı.

 

3.AYAK: ************* takibimizdeki isim mesafe uzun gelmezse kazanır, uzun gelirse de yakında kazanır. *************  da uzunlar eksik bir at dolayısıyla favori ama çok ta güvenilmez. Bu şartlarda ************* öne çıkarılabilir. Yarış bu 3 at arasında geçmesi muhtemeldir.

 

4.AYAK: ************* yarış içi şartlar lehine ve yine kazanmaya yakın ama çok sık koşuyor. ************* ise kaliteli ama startta kalma problemi oluyor. Bu iki  at gruptan farklı ama dileyen buraya at ekleyebilir.

 

5.AYAK: *************  mükemmel durumdaymış. Dön gel yarışından sonra bugün mutlaka çok koşar dediler. Hatta aşırı güvenildiğini de belirtelim. BANKO yazabiliriz.

 

6.AYAK: Ahır önerileri *************  önceliğinde *************  ve ************* ile rahat bir yarış izleyebilirsiniz.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.