10 Mart 2019 İzmir Altılısı Ahırdan Özel Tüyolu Sağlam Bankolu Kupon

10 Mart 2019 İzmir Altılısı Ahırdan Özel Tüyolu Sağlam Bankolu Kupon

10 Mart 2019 İzmir Altılısı Ahırdan Özel Tüyolu Sağlam Bankolu Kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


10 Mart 2019 İzmir

 

1.AYAK: ************* çok iyi durumda ancak yarış stili gereği herhangi bir gidişat dezavantajında kazanmaa şansı yok oluyor. Bugünde engelleyecek isimler var ama olur da yarış lehine seyrederse affetmez. ************* takip atımız, kötü totosu ile tercih edilmeyecek ama bugün yarın bombayı patlatır dikkat. Bu isimlerin yanına bugün harika göründüğü aktarılan ve muhtemelen tam kapasite koşar denilen ************* mutlaka yazılmalı.

 

2.AYAK: Çok yakında büyük bomba patlatır diye duyumu gelen ************* öncelikle kuponlarınızda olsun.  ************* çok formda, ************* bir grubun güvendiği bir isim. ************* ise yarış içi şartlardan dolayı şanslı olur.

 

3.AYAK: Bu rakipleri her zaman geçebilen ************* yine çok favori çıkacağı bu koşuda banko yazılabilir fakat bugün için önde tempo belirleyecek olan ikili ************* ve ************* birbirlerini yıpratmazlarsa bu mesafede sürprizi yapabilirler dikkat.

 

4.AYAK: Alehine şartlarda bile kazanan ************* lehine şartlarda kendisine göre şaka gibi bir grupta geçilmesini beklemek hata olur. SAĞLAM BANKO

 

5.AYAK: Bu koşuda Ahır önerileri mükemmel hazırlanan ************* ve  ************* ikilisini önereceğiz.

 

6.AYAK: Çim kollayan ************* net favoridir. Kazanma sıkıntısı giderilen ************* yazılmalı. Buraya hedeflenen ************* mutlaka çok koşar.  ************* ve ************* ise bomba köşesinden yazılmalı.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.