10 mart 2020 adana altılı yorumlarımız

10 mart 2020 adana altılı yorumlarımız

10 mart 2020 adana altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Özenle bu koşuya hazırlandığı söylenen AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazın. Bu sezon bir kez dön gel yarışı yapan AT İSMİ GİZLİ buraya hedefli katılıyor dikkat.

 

*2.AYAK:* Uzun mesafelerde iş yapar denilen AT İSMİ GİZLİ  ihmal etmeyiniz. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ için uygun şartlar mevcut. AT İSMİ GİZLİ bu kilolarda sürpriz yapmaya hazırdır.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ekibinin çok şeyler beklediği bir isim. Daha iyi grupta bile güveniyorlardı lakin bekleneni verememişti. Bugün bu şartlarda kazanması gerekir. BANKO

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ yine aynı formu ile benzer rakipler arasında ağır favoridir. Çok kazanan bir at olsa da narin bir yapıda olduğu ve iyi isimlerle mücadeleye giriştiğinde kaybedeceği unutulmamalıdır. Bugün boş bırakılırsa AT İSMİ GİZLİ yine ceza kesebilir.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ son yarışı tekrarlarsa yine kazanır diyorlar da malum kazanma karakteri seriye izin verirmi bilinmez. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ için bugun yarın kazanır diyorlar. Buraya hedefli gelen AT İSMİ GİZLİ sürprizi yapabilir.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.