10 Mayıs 2019 Cuma Bursa Programı Altılı Kuponu

10 Mayıs 2019 Cuma Bursa Programı Altılı Kuponu

10 Mayıs 2019 Cuma Bursa

 

1.AYAK: Bu kilolarda ekxtra koşan *************    bir aksilik olmazsa kazanır denildi. Rakipler *************    önceliğinde *************    olacaktır.


2.AYAK:
 Bu koşuda önerilen bir isim yok, *************   yapılması gereklidir. Uzman ekibimizce şablonda sıralama oluşturduk.

 

3.AYAK: Eski gücüne kavuştuğu söylenen *************    ile sorunları halledilince rakip tanımaksızın yazılması gereken *************    bu koşuda bizce çok ön planda değerlendirilmeli.  *************    ile burayı sağlama alabilirsiniz.

 

4.AYAK: Bu koşuda  *************   sizlere önereceğimiz SAĞLAM BANKO ‘dur. Favori değil ama bu şartlarda bir kesimin özellikle çok güvendiği isimdir. 

 

5.AYAK: Çimde iki kat koşar denilen *************    ahırlar bölgesinin BANKO ismi. Ancak eksik koşarsa burası karışır. 

 

6.AYAK: *************   gücünü koşarsa kazanmaya yakındır. Takibe almamız gereken formunu arttıran isimler *************    ve *************    geniş kuponlara önerilir.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]