10 Nisan 2019 Bursa Ahırdan tüyolu Altılı ganyan yorumlarımız

10 Nisan 2019 Bursa Ahırdan tüyolu Altılı ganyan yorumlarımız

10 Nisan 2019 Bursa

 

1.AYAK: Çok daha sert rakipler yanında bile sizlere önerdiğimiz ************* bugün bizce kendisine göre çok uygun rakiplerle mücadele edecek. Kazanma karakterinden ve hiç yarış kazanmamış aprantisinden dolayı yanına ************* yazabiliriz.

2.AYAK: Bu koşuda ************* ve ************* arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

3.AYAK: İyi hazırlandığı bilgisi gelen ************* ve aralıklarla koşan ama formda tutulduğu gözlemlenen ************* öncelikle yazılmalı. Bunların yanına artık ilk yarışında kazanmaya koşar diye not ettiğimiz ************* yazalım.

 

4.AYAK: Aralıklarla koşan ************* lehine şartları bulduğunda affetmiyor. Bugün çokça avantajı var net favorimizdir. ************* ciddi rakip olarak yazzılabilir.

 

5.AYAK: Yarış içi şartlar dahilinde ************* çıktığı gibi bitirebilir. Bu safkanı biri sıkıştırırsa hemen arkalarında bekleyecek olan ************* ve ************* devreye girecektir. ************* ise sprint kısmından eklenmeli.

 

6.AYAK: Ahır önerisi ************* ve ************* ikilisinin ön planda olacağı bu koşuda son dakika önerisi de ************* oldu.

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44