10 Ocak 2019 İzmir At yarışı bülteni ve uzmanından altılı kupon 2 sağlam banko

10 Ocak 2019 İzmir At yarışı bülteni ve uzmanından altılı kupon 2 sağlam banko

10 Ocak 2019 İzmir At yarışı bülteni ve uzmanından altılı kuponu

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

10 Ocak 2019 İzmir

 

1.AYAK: Daha önce  **********  için iyi gruplarda iddialı olacak denilmişti, formunu arttırdığından bu grupta net favori olduğunu söyleyebiliriz. ********** ise sürpriz hazırlıkları ile kollanmalı. Pist şartları bu kez lehine gelişecek olan ********** mutlaka yazın.

 

2.AYAK: İki at ile rahat izlenebilecek bir koşu. ********** için artık kazanmaya koşar demiştik, nitekim formunu bulduğunu kanıtladı. Bugün de üstüne koyarak geceği bu koşuda kazanmaya yakındır. Ancak yine takip atlarımızdan ********** var ki son zamanlardaki görüntüsü ile artık kazanırım diyor .

 

3.AYAK: Stili rakiplerden biraz etkilenecekmiş gibi görülse de ********** ‘nın ilgilileri buna önlem alıp çıktığı gibi bitirmeyi hedefliyorlar. Günün ilk çok sağlam bankosu olarak öneriyoruz.

 

4.AYAK: Formsuz gibi gözükse de ahırdan yakın bir dostumuzdan aldığımız bilgilere göre tam hedef bu yarışa girecek olan ********** çok çok sağlam bankodur.

 

5.AYAK: Bu kez sorunsuz yarışacağı aktarılan ********** ile birlikte ********** ve **********  ikilisini yazıp rahat bir yarış izleyelim.

 

6.AYAK: ********** ciddi hazırlıkları ile favorimiz, kazanma karakteri düşük olmasa banko bile önerebilirdik. ********** , ********** , ********** ve  ********** ise ahır önerileri olup mutlaka yazılmalılar.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.