10 Şubat 2019 Adana Altılısı 3 BANKO

10 Şubat 2019 Adana Altılısı 3 BANKO

10 Şubat 2019 Adana Altılısı 3 BANKO 2 tanesi yılın en sağlam bankosu

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

10 Şubat 2019 Adana

 

1.AYAK:  ************* için çok çok uygun rakipler. Arası ve formsuz binicisi gibi olumsuz faktörleri de araştırdığımızda herhangi bir eksiklik bulamadık ve bu şartlarda YILIN EN SAĞLAM BANKOSU olarak önerebiliriz.

 

2.AYAK: Yarış içi şartları lehine bulan ************* favorimiz. ************* ekibi çok iddialı dikkat.  Boş kilolarda hep yazılması gereken ************* ihmal edilmemeli.

 

3.AYAK: Takibe aldığımız ************* nihayet mesafesinde lehine şartlarda yarışacak. Bizce bombayı patlatacaktır. Başka bir rakip te önerilmediğinden BANKO olarak öneriyoruz.

 

4.AYAK: Buradaki rakibine geçilmiş ve geri planda kalmış olmasına rağmen bu kez tam da lehine gidişatta************* bizce kolay kazanır.  İlk ayak gibi YILIN EN SAĞLAM BANKOSU olarak yazalım.

 

5.AYAK: ************* az atlı koşuda bugün pek tercih edilmeyecek olsa da ahırdan gelen hazır duyumu ile bizim net favorimiz. Belki ************* biraz zorlayabilir. İki atı ayırmayalım.

 

6.AYAK: *************,  ************* ve  ************* arasından bir birinci çıkacağını düşünüyoruz.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.