10 Şubat 2019 İzmir Altılı Yorumları Tüyolu Özel Kupon

10 Şubat 2019 İzmir Altılı Yorumları Tüyolu Özel Sağlam Kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

10 Şubat 2019 İzmir

 

1.AYAK: ************* grubun şüphesiz en güçlü ismi. Sorunları halledildi dendi ama son yarışlarından anladığımız kadarı ile teşviği yediği anda pusuyor ve yarışı bırakıyor. İlgililerinin bu kez teşviksiz git talimatı vereceğini düşünüyoruz. Bu rakipleri teşviksiz bile geçebilir lakin bu durumu ile banko yazmak riskli olacaktır. Boş kilosu ile bugün çok koşması beklenen ************* ciddi rakip olarak yazılmalı.

 

2.AYAK: Pisti kuru bulursa ************* bombayı patlatabilir dikkat. Mesafe kısa gelmezse ************* çok koşacak isimlerden. Aksi şartlarda ise *************  kazanacakır.

 

3.AYAK: Çok kolay olmasa da bir şekilde kazanacağını düşündüğmüz ************* ahırdan gelen iyi durumda önerisi de eklenince SAĞLAM BANKO olarak karşımıza çıktı.

 

4.AYAK: Yarış içi şartların tüm farktörleri değiştirdiği bu koşuda ************* yazmalıyız.

 

5.AYAK: ************* için bu rakiplere geçilmesi çok zor denildi. SAĞLAM BANKO.

 

6.AYAK: Sürprize müsait bu koşuda takip atlarımız ************* ve ************* arasından bir birinci çıkacağını düşünüyoruz.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.