10 şubat 2020 bursa altılı yorumlarımız

10 şubat 2020 bursa altılı yorumlarımız

10 şubat 2020 bursa altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ yarış içi avantajları ve çok iyi form durumu ile rakiplerinden ayrı tutulabilir. Fakat kazanma karakteri biraz düşük olduğundan AT İSMİ GİZLİ rakip olarak yazılabilir.

 

*2.AYAK:* Binicisinin isteklerine hemen cevap veren çok formda AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ bir grup güveniyor. Kalitesini koşmaya başlayan 2. PETROCELLI bu grupta sigorta olur.

 

*3.AYAK:* Bu aralar değiştiği söylenen AT İSMİ GİZLİ son yarışında yanıltmadı. Bugün de mükemmel formunu koruduğu gözlemlendi. İdman pistinde çok beğenilen AT İSMİ GİZLİ bu grupta her zaman söz sahibi olabilir.

 

*4.AYAK:* Sorunları halledilip bursaya iddialı gelen AT İSMİ GİZLİ  için beklentiler yüksek. Eksik koşarsa tüm safkanlar eşit şansa sahiptir.

 

*5.AYAK:* Bugün pek dikkate alınmayacak olan AT İSMİ GİZLİ şu an ki formu bu gruba yetebilir dikkat. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ lehine şartlarda adını duyuracak isimler.

 

*6.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.