11 ağustos cumartes ankara altılı yorumları ahır tüyolu özel

11 ağustos cumartes ankara altılı yorumları ahır tüyolu özel

11 ağustos cumartes ankara At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

11 ağustos cumartes ankara ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK: Ahır önerileri ***** ve ***** ön planda yazılmalı. 3.ENİSKEREM yakınlarda bomba hazırlığında dikkat.  *****sürpriz yapabilecek kıvamdalar.  Kalan atlar ***** tutmayarakta olsa bu karışık koşuda altılı ganyan ilk ayaktan yatmamak için yazılabilir.

2.AYAK: Bilirkişi uzmanımız yarış içi avantajlarından dolayı *****kazanmaya yakın dedi.  Bomba yapması muhtemel ***** mutlaka kuponlara ekleyin. Zira çok formda her an yarış kazanabilir dikkat. ***** kazanma özürlü diye yazmıyoruz ama sağlamcılar ekleyebilir.

3.AYAK:  ***** çok rahat kazanması bekleniyor.

4.AYAK:  2.DRIVE FASTER ve bugün harika koşması beklenen ***** ayırımsız yazılırsa bu koşuyuda geçebiliriz.

5.AYAK: Bu koşuda Önerilen isimler çok olduğundan sıralamasız rakamsal şablonu vereceğiz. *****

6.AYAK: Yarıç içi şartlar dahilinde eğer önde birbirleri ile çekişmeye girmezlerse 7.RENK FARKI ve 8.SAMOTHRAKI grubu bölerler. Muhtemelen bu iki attan biri kazanır.

 

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.