11 ağustos cumartes izmir altılı yorumları ahır tüyolu özel

11 ağustos cumartes izmir altılı yorumları ahır tüyolu özel

11 ağustos cumartes izmir At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

11 ağustos cumartes izmir ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  ***** ilk at  olarak yazıyoruz takip listenize de alın , kısa zaman içinde büyük bomba patlatıp çok yüksek ganyanla kazanabilir dikkat.***** ve ***** ciddi rakipleridir.

2.AYAK: ***** bu formu ile bu grubu geçer ama kazanma özürlü olduğundan banko olarak güvenilemez.  ***** topluca yazılmalı.

3.AYAK: ***** için ahırdan çok iddialı söz aldık. BANKO yazalım ve seyredelim.

4.AYAK:  ***** ve *****  yarış içi şartlar dahilinde şanslı olacak isimler.  ***** ve ***** sağlam kuponlara eklenmeli.

5.AYAK: Ahırdan çok güvenilerek önerilen ***** bu koşudaki cazip bankomuzdur. Mutlaka iyi koşar. Takip listenizde de olsun. ***** büyük kuponlara rakip olarak yazılabilir.

6.AYAK: ***** gruptan çok üstün olduğu ve kolay kazanabileceği paylaşıldı. Normal şartlarda kazanma karakteri düşük olmasaydı bu koşuda ***** yılın bankosu olabilirdi. Yinede BANKO yazabiliriz.

 

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.