11 ağustos pazar istanbul altılı ganyan yorumları BAYRAM DOLAYISIYLA HERKESE AÇIK

11 ağustos pazar istanbul altılı ganyan yorumları BAYRAM DOLAYISIYLA HERKESE AÇIK

11 ağustos pazar istanbul altılı ganyan yorumları

 

*HERKESİN KURBAN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN*
Bayram dolayısıyla bugün istanbul yorumlarımız herkese açık şekilde yayımlanmıştır.

 

1.AYAK: Bazı problemleri giderilen 3. MEHMETZADE için yine kazanması gerekli diyorlar. Maiden sonrası ilk kez bu kadar diri gözüktüğü söylenen 9. UÇANBEY HAN ihmal edilmemeli. 5. ÇELİKMAVİ yakında sürpriz yapar diye not ettiğimiz takip atımız.

 

2.AYAK: Koşudaki tüm atların eksi ve artı yanları olacağı bu yarışta bütçeler doğrultusunda kapatılması tavsiye edilir.

 

3.AYAK: Çok sert gruplarda çok iyi yarışlar yapan 3. FEARLESS ACTION sonunda gücünü mesafeden alacağını gösterdi. İlgilileri de yine uzun mesafe tercih ederek kazanmayı hedefliyor. Lakin bu kez taktiksel olarak virajdan sonra bir anda vites yüksekterek yarışı koparıp çalabilecek olan 7. RAMPAGE bomba patlatabilir dikkat.

 

4.AYAK: 2.  TEEN SPIRIT grubun üzerinde performansı ile bu grupta banko bile yazılabilir fakat hafif startta kalarak ya da şahlanarak çıkış yapıyor ve çok gerilerde yarışı takip edebiliyor. Yarışın süratli geçmemesi halinde şansı azalabilir.  Bu atın kalitesine yakın olan iyi ellerde hazırlandığını bildiğimiz 5. ROCK AND ROLL ciddi rakip olacaktır.

 

5.AYAK: Kapasitesi çok yüksek bir at olmasına rağmen sonlarda bitiriciliği yapamayan 2. FIREY ATES mükemmel hazırlandığı bu koşuyu kazanmalıdır. Ancak dediğimiz gibi kazanma karakteri düşük olduğundan yanına bugün ahır önerisi olarak gelen 1. RIVER GIRL yazın diyoruz.

 

6.AYAK: Çalışmarını yakından takip eden ekibimiz 2. ÇALIŞKANHAN için bugün harika koşar dedi. Kalite olarak bu gruba göre kıyaslanamayacak gücü olan 3. NIGHT LATERNE bu yarış için yaptığı çalışmalarda iyi durumda olduğunu gösterdi, bunu yarışa taşırsa affetmez. Yarış istediği gibi erken süratlenirse 11. ALBANY den bitirici bir sprint gelebilir. Ayrıca takip atımız 4. SHANGHAIS GIRL ihmal etmeyelim zira bu kez lehine şartlarda mutlaka iyi koşar dikkat.

 

ŞANS YANINIZDA OLSUN
*YILDIZLI BÜLTEN*

 

 


Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.