11 Aralık 2018 Kocaeli altılısı tüyolu yorumlar

11 Aralık 2018 Kocaeli altılısı tüyolu yorumlar

11 Aralık 2018 Kocaeli altılısı tüyolu yorumlar

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

11 Aralık 2018 Kocaeli

 

1.AYAK:  *********** ve diğerleri diye bu koşu yorumlanabilir. Eğer  yorgunluk baş göstermezse kazanmasını bilecektir. Yok eğer etkilenirse o zaman çarşı karışır diyebiliriz. Biz banko öneriyoruz .
BANKO: *

 

2.AYAK:  *********** zor gruplarda gereksiz yarışlar koştu, bugün kendi dengi rakipler yanında ihmal etmeyin zira çok formda olduğunu yakınen biliyoruz. Takipteki isim *********** ihmale edilmemeli. Son olarak ta ekibinin biz kazanırız diye iddialı cümleler kurduğu *********** yazalım rahat izleyelim. Birde takip listeniz için *********** önerelim, takısal problemi henüz çözülemedi ki bu formu ile yarış kazanamadı, ilgilileri belkide kum pistte çözüm bulmayı umuyorlar.

 

3.AYAK:  Takipteki isim ***********  kazanmak için aradığı şartları buldu, afg oranında geri planda olmasına bakmayın eğer yarış içi ters birşey olmazsa bizce kolay bile kazanabilir. Yine eksik koşarsa ilgililerinin yine güvendiği *********** rakip olarak yazılabilir. Takip listesi için ahır önerisi 8.KARATEPELİ sürprizde öneririz.

 

4.AYAK:  *********** bugün ciddi rakibine oranlar arka planda kalsa da sınıf atladığından buradaki rakipleri de kolay geçecektir diyor ve aralık ayının muhtemelen en sağlam bankosu olarak öneriyoruz.

 

5.AYAK:  Birbirini devamlı geçebilecek durumdaki *********** , *********** , *********** , *********** ve ***********  topluca yazılması gereken isimler.

 

6.AYAK:  *********** uzun zamandır takibimizde ancak bir türlü kazanamadı, sebebi de sprintin ayarlanamaması ve kazanma karakteri düşüklüğü, bunu bildiğimizden artık banko önermek yerine sadece sağlam kuponlara öneriyoruz. Bizim favorimiz çok sürpriz konumdaki *********** olacaktır, bir grup aşırı güveniyor dikkat. Mutlaka yazılmasını önereceğimiz diğer isim çok kaliteli ***********‘dir zira yarış gördü artık her an kalitesini koşabilir. *********** yakın zamanda takip listemize girmişti, bugün de ihmal edilmemeli.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.