11 aralık 2019 çarşamba bursa altılı yorumlarımız

11 aralık 2019 çarşamba bursa altılı yorumlarımız

11 aralık 2019 çarşamba bursa altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* ************* yeterince form tuttu, lehine şartları yakaladığında mutlaka kazanacaktır. ************* ahır önerisi olarak takibimize girmişti , bugün de ihmal etmeyelim. Sorunlarından dolayı bir süre ara veren ************* kalitesini yansıtırsa affetmez.

 

*2.AYAK:* Beklentilerin yüksek olduğu ************* artık sürpriz yapacak kıvamdadır. Ekibinin iddialı olduğu ************* bomba yapabilir dikkat. Start sorunu halledilen  ************* bu şartlarda çok koşar.

 

*3.AYAK:* ************* ,************* ve ************* üçlüsü gücünü giderek arttıracak kapasiteye sahip taylar. Aralarından bir birinci çıkacaktır.

 

*4.AYAK:* Ahırlarda ************* yine geçilmez deniliyor. SAĞLAM BANKO

 

*5.AYAK:* Gereksiz doğu yarışlarından sonra tekrar özüne dönen ************* yarış süratli geçerse çok etkili olabilir. ************* bugün yarın bomba yapacak durumda dikkat. Takibe almamız önerilen ************* için kazanması uzun sürmez denilmişti.

 

*6.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.